CHARITATIVNÍ TOUR NA KOLE 2014 - 6. ETAPA


6.etapa:  středa

Vítáme peloton na Moravě!!!!!

Beluša – Nemšová – Horné Srnie –Vlára- Bylnice 9,00h – Slavičín – Rudimov - Bojkovice 11,00h –  Přečkovice – Kladná-Žilín - Luhačovice – Polichno – Újezdec – Těšov – Uherský Brod 13,00h– Prakšice – Pašovice – Částkov – Nedachlebice – Bílovice – Březolupy- Bohuslavice 15,00h-  Zlín nám. Míru 16,15h

V 9,00 hodin budeme přijíždět na Moravu, kde převezme štafetu od starosty Beluše náměstek Zlínského kraje MUDr. Lubomír Nečas, který převzal záštitu nad tímto projektem. Spolu s ním se k nám připojí plk. Ing. Mgr. Jindřich Kučera -náměstek pro službu kriminální policie a vyšetřování KŘP Zlínského kraje se svými kolegy.

Dnešní náročnou etapu sužují vysoké teploty a ještě větší kopce. Peloton v pravé poledne přijíždí do Uherského Brodu, kde nás vítá pan starosta Patrik Kunčar a předává OS Život pro děti šek. Poté vyrážíme opět do kopců směrem Prakšice, Pašovice až do Zlína, kde nás srdečně vítá Prof. MUDr. Jaroslav Rybka DrSc. Dnešní náročnou etapu jsme všichni zvládli a velký dík patří MUDr. Lubomíru Nečasovi - náměstku hejtmana Zlínského kraje, který s námi absolvoval tuto etapu  spolu s plk. Ing. Mgr. Jindřichem Kučerou -náměstkem pro službu kriminální policie a vyšetřování KŘP Zlínského kraje a Ing. Bc. Petrem Petrželkou svojí účastí podpořili onkologicky nemocné děti.

Související obrázky