články > Akce - aktuality > PROMOJÍZDA BRATISLAVA - KUNOVICE 2014

PROMOJÍZDA BRATISLAVA - KUNOVICE 2014

19.3.2014 11:31:51

Náhled k vytištění

Jako každý rok i letos bychom Vás rádi pozvali na

charitativní PROMOJÍZDU Bratislava – Kunovice která se koná 8. května. Startovné je 500,-Kč nebo 20 EUR. V této částce je zajištěno občerstvení a večeře v Kunovicích na Panském dvoru, kde bude ukončení této charitativní jízdy. Zbylá část bude věnována na onkologicky nemocné děti, které se jako každý rok zúčastní rekondičně-regeneračního pobytu po náročné léčbě.

Nabízíme Vám prožít si nový zážitek a dokázat sami sobě, že i Vy jste bojovníci jako tyto nemocné děti a zvládnete překonat nemalé množství ujetých kilometrů na kole.

Každý rok šlapeme za jednoho malého bojovníka. Minulý rok jsme šlapali za Ondru, který potřeboval sehnat dárce kostní dřeně a s radostí dnes můžu oznámit, že je již po transplantaci a je doma se svou rodinou.

Na našich akcích se snažíme poukazovat na potřebu pomáhat dětským onkologickým pacientům, které absolvují náročnou léčbu a že bojovat se zákeřnou nemocí jakou je rakovina se vyplatí. Úspešnost vyléčení dětských onkologických pacientů je až 70 %. Proto je velmi potřebné, lidi kteří s nemocí zápasí podpořit.

Cyklistika patří mezi oblíbený a dostupný sport, proto chceme jejím prostřednictvím zapojit co nejširší veřejnost do boje proti předsudkům, že rakovina je nemoc smrtelná a stanovení této diagnózy  znamená pro pacienta stav konečný.

Těšíme se na ty z Vás, kteří se k nám letos přidají a podpoří tak dobrou věc.

Přihlásit se můžete do 30.4.2014 na adrese: daniela.lecbychova@zivotprodeti.cz


Související obrázky


Charitativní jízda na koleNADACE SYNOTProjekt podporují

Partneři projektu
    


    


         

              

    

              

              

                   

                   


    
    


Partneři

Mediální partner

mediální partner rádio kiss publikum


Partneři projektu

Partneři projektu


Generální partner

Generální partnerPromo

PromoNajdete nás na Facebooku