články > Akce - aktuality > Rekondičně regenerační pobyt - třetí den

Rekondičně regenerační pobyt - třetí den

17.10.2013 22:04:07

Náhled k vytištění

Čtrtek 17.10. – třetí den na pobytu byl plný zážitků.

Po snídani za náma k hotelu přijela policie. Nic jsme neprovedli, ale policisté nám přijeli ukázat techniku a práci, kterou vykonávají. Viděli jsme práci se psem, mohli jsme si prohlédnout  auto dopraváků. Děti si vyzkoušely jízdu na kole na BESIP hřišti a také si nechaly sejmout otisky prstů.

Po návštěvě policie se děti i rodiče zapojili do programu, který nese název Domaluj si říkanku a malování obrazu více lidmi. Po obědě za náma přijeli hasiči z Uherského Hradiště a taktéž jako policie nám ukázali jejich techniku. Bylo to hodně zajímavé , děti si mohly na závěr vyzkoušet stříkání z hadice.

Po této akci nás čekala vzácná návštěva, no vlastně dvě návštěvy.

Ta první byl náměstek hejtmana Zlínského kraje MUDr. Lubomír Nečas, který poskytl záštitu nad tímto pobytem a Zlínský kraj nám finančně přispěl na tento velký pobyt. Pan náměstek se seznámil s naším programem, prohlédl si práce našich dětí a spolu s námi přivítal naši druhou návštěvu a to Herečku paní Valérii Zawadskou.

Navázali jsme dlouhodobou spolupráci s OS hrajeme si. V průběhu celého dne jeho zástupci Stanislav a Marta Branny s dětmi pracovali s pomůckou Domaluj si říkanku. Se všemi dětmi a rodiči pak podle svého know-how namalovali pastelkama tři obrazy zábavnou formou hry, všechny na téma „Křídla duhového anděla“ . Další vzájemná spolupráce spočívá v Národní soutěži hrajeme si, kde se naše OS  Život pro děti stalo jedním z podporovaných charitativních projektů. Patronkou našeho sdružení v Národní soutěži hrajeme si se stala herečka Valérie Zawadská. Celý večer měl podobu slavnostního kulturního programu, na kterém nám zazpívali posluchači Lidové konzervatoře v Ostravě a Valérie Zawadská pokřtila s našimi dětmi pomůcku Domaluj si říkanku.


Související obrázky


Charitativní jízda na koleNADACE SYNOTProjekt podporují

Partneři projektu
    


    


         

              

    

              

              

                   

                   


    
    


Partneři

Mediální partner

mediální partner rádio kiss publikum


Partneři projektu

Partneři projektu


Generální partner

Generální partnerPromo

PromoNajdete nás na Facebooku